Erzincan İşaret Dili Kursu– 0 (530) 304 98 98

Erzincan İşaret Dili Kursu– 0 (530) 304 98 98

İşitme Engelli bireylerin hayatlarının kolaylaştırılması ve iletişim engellerinin ortadan kaldırılması amacıyla hazırladığımız kursa başlamak daha kolay olamazdı! İşaret dilini öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Erzincan işaret dili kursunu hem örgün hem uzaktan eğitim seçenekleri ile alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Erzincan Türk İşaret Dili yeni düzenleme ile kamu kurumları başta olmak üzere özel sektör firmaları en az 2 işaret dili bilen personel alımı yapmaktadır.


Erzincan İşaret Dili Kursu ile hemen eğitime başlayabilirsiniz. Sizler için eksiksiz bir Türk işaret dili kurs müfredatı oluşturdu. Artık bir seferde sadece birkaç işaret öğrenmek için internette gezinmeye gerek yok. Erzincan İşaret Dili Kursu tam aradığınız niteliğe sahiptir.
 

Birinci kur Erzincan işaret dili kursunu tamamlayanlar ikinci kur olan Erzincan işaret dili tercümanlığı kursuna da katılarak hem tercümanlık hem eğitmenlik yapabilirler. Eğitimleri tamamlayanlar MEB onaylı işaret dili ve MEB onaylı işaret dili tercümanlığı sertifikası alacaklardır.

 

Erzincan İşaret Dili Kursu eğitim detayları için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07 – 0 (530) 304 98 98

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “İşaret Dili” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız mesai saatleri içerisinde size dönüş yapacaktır.

YOU TUBE kanalımızı ziyaret ederek örnek video anlatımını inceleyebilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UCUvKYFn0BE_lvFkdNWAm8JA
ABONE OLUN ÜCRETSİZ EĞİTİMLERDEN VE SÜRPRİZ HEDİYELERDEN YARARLANIN.

 

Erzincan İşaret Dili Kursu

 

  • Çayırlı İşaret Dili Kursu
  • İliç İşaret Dili Kursu
  • Kemah İşaret Dili Kursu
  • Kemaliye İşaret Dili Kursu
  • Otlukbeli İşaret Dili Kursu
  • Refahiye İşaret Dili Kursu
  • Tercan İşaret Dili Kursu
  • Üzümlü İşaret Dili Kursu

 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Kurs Paylaşımlarımızı Görebilirsiniz

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.